قوانین و مقررات


قوانین سایت
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف کاربر
کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت دوره یا هرگونه استفاده از خدمات انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات انجمن، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان جزئی از اموال انجمن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار انجمن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط انجمن و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار انجمن مربوطه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات دوره، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات انجمن، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. انجمن خدمات مربوط به کارفرمایان و نیروهای تحت پوشش پیمانکار را ارائه میدهد.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.eakhdc.ir است، همچنین جهت ثبت نام حضوری میتوان با نمایندگان ما در مرکز تحقیقات و بهداشت کار جنوب غرب ایران ارتباط برقرار کرد. وب سایت انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.eakhdc.ir
و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره به غیر از آنچه در خود سایت معرفی شده است ندارد و  غیر از مواردی که در سایت معرفی شده هیچگاه با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش خدمات
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه خدمات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
 انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت انجمن به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌

گیرند. انجمن همواره در ارائه خدمات و برگزاری دوره های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.
کاربران باید هنگام ثبت دوره مورد نظر خود، فرم اطلاعات فراگیر را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، هزینه دوره قابل استرداد نخواهد بود و همچنین در صورت ثبت کامل دوره توسط فراگیر یا کاربر و عدم حضور در دوره مربوط با تاریخ مشخص شده هزینه استرداد نخواهد شد.
انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف درخواست دوره های جدید، اقدام و ارائه خدمات خود را متوقف کند. حق قطع ثبت نام کلیه دوره ها و یا بخشی از دوره ها به هر دلیلی مانند تکمیل ظرفیت دوره بدون اطلاع قبلی، برای انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان محفوظ است.
انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه خدمات در نهایت رعایت حقوق افراد به مراجعین خود در سراسر کشور ارائه شود.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط فراگیران و کاربران ، توسط کارشناسان انجمن کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، انجمن موظف خواهد بود تمام ایرادات موجود را رفع کند. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از خدمات انجمن ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. هزینه های ارائه شده برای خدمات در انجمن توسط کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران به صورت مصوب تعیین شده است.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده درخواست دوره، انجمن نمی‌تواند هزینه و ظرفیت نهایی دوره ها را قبل از ثبت درخواست دوره به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در زمان دوره ها و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، انجمن موظف است موضوع را به فراگیران اطلاع دهد (از طریق یکی از راههای ایمیلی - تغییر وضعیت در سایت - sms و یا تلفنی) و دوره را لغو نماید.
این نکته قابل ذکر است وقتی فراگیر درخواست دوره ای را ثبت کند (چه پرداخت آنلاین و چه پرداخت در محل انتخاب کند) به معنای تایید نهایی دوره که منجر به دریافت تاییدیه دوره شود نخواهد بود لذا بعد از بررسی و تایید سپری کردن دوره از سوی انجمن ، گواهینامه های مربوطه برای فراگیر قابل دریافت است .

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان ، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه انجمن کارفرمایی پیمانکاران توزیع برق خوزستان ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download)نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.