شماره خبر : 318
   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۲/۱۷
نسخه چاپی : 
عنوان خبر:
معاون جديد هماهنگي توزيع شركت توانير منصوب شد
 
 

طي حكمي از سوي مديرعامل شركت توانير، غلامعلي رخشاني‌مهر به عنوان معاون هماهنگي توزيع شركت توانير معرفي و از خدمات ارزشمند دكتر حقي‌فام معاون سابق هماهنگي توزيع اين شركت تقدیر شد.


به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مديرعامل شركت توانير در جلسه معارفه معاون هماهنگي توزيع شركت، پيك تابستان امسال را مهمترين اولويت صنعت برق كشور برشمرد و بر لزوم تمركز مجموعه برق در پيگيري طرح‌هاي مديريت مصرف تاكيد كرد.
محمدحسن متولي‌زاده با ارج نهادن بر همدلي و همکاری ارزشمند در صنعت برق، بحران سيل اخير را مصداقي از این همدلي در كشور عنوان كرد كه نمود عيني آن را در بخش برق شاهد بوديم.
وی ادامه داد: قدرداني رئيس جمهور، نمايندگان مجلس و استانداران از تلاش هاي همكاران صنعت برق در اين بحران از افتخارات مجموعه برق كشور محسوب مي‌شود و حاكي از توانمندي صنعت برق كشور در هماهنگي و بسيج امكانات براي انجام كارهاي بسيار بزرگ است.
متولی زاده تاكيد كرد: صنعت برق بايد با بهره‌گيري از تجربه اخير، براي بروز بحران‌هاي احتمالي در آينده نيز به لحاظ تجهيز ماشين آلات و مقاوم سازي شبكه از آمادگي لازم برخوردار باشد.
وي در خصوص اين انتصاب نيز گفت: اين جابه جايي بنا بر تمايل دكتر حقي‌فام به ادامه فعاليت‌هاي علمي و دانشگاهي و با توجه به درخواست دانشگاه براي حضور وي، كه مورد موافقت وزير نيرو نيز قرارگرفت، انجام شد.
مديرعامل توانير با اشاره به سوابق غلامعلی رخشاني‌مهر در استان سيستان و بلوچستان كه از مناطق محروم كشور محسوب مي شود، ابراز اميدواري كرد معاونت هماهنگي توزيع توانير با كمك همكاران ستاد صنعت برق كشور و مديران مجموعه شركت هاي توزيع، با بهره گيري از ظرفيت هاي بالاي اين بخش، نتايج خوب و ممتازی را حاصل كند.
بر پایه این گزارش، معاون جدید هماهنگی توزیع توانیر نیز در این جلسه بر عزم این معاونت در پاسداشت دستاوردهای این بخش و تلاش در جهت ارتقای توانمندی ها با همت مجموعه ستاد و شرکت های توزیع تاکید کرد.
در پایان مراسم، متولی‌زاده ضمن تجليل از خدمات ارزشمند محمودرضا حقي‌فام معاون سابق هماهنگي توزيع توانير، غلامعلي رخشاني‌مهر را به عنوان معاون هماهنگي توزيع شركت توانير معرفي كرد.